BAŞKANA TUNA: “DAHA YAŞANILABİLİR BİR TOROSLAR SEVDAMIZ”

1867 İzleme

BAŞKANA TUNA:

“DAHA YAŞANILABİLİR BİR TOROSLAR SEVDAMIZ”

 

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna; 30 Mart 2014 seçimlerinin ardından 6360 sayılı Büyükşehir Yasası ile Toroslar Belediyesi’ne bağlanan mahallerde yoğunbir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Özellikle yaz aylarının gelmesi ile hız kazanan çalışmalar kapsamında Güzelyayla, Kavaklıpınarve Ayvagediği Mahalleleri’ni ziyaret ederek devam eden ve tamamlanan kilit parke yol çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Hamit Tuna, bu mahallelerde şuana kadar 35 bin m2 kilit parke yol çalışması yaptıklarına dikkat çekti.

         Mahalle gezileri sırasında vatandaşlarla da sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Tuna, İlçenin dört bir yanında gerçekleştirdikleri çalışmaların vatandaşlar tarafından takdir toplamasının çalışma şevklerini daha da arttırdığını vurguladı.

            Başkan Tuna:  “Yeni mahallerimizde ciddi anlamda çalışmalar yapıyoruz. Merkez mahallelerimizde olduğu gibi bu mahallelerimizde de yeni yol açma ve düzenleme, park ve piknik alanlarının bakımı ile çevre düzenleme çalışmalarına yayla sezonu öncesinde ağırlık vermiştik. Vatandaşlarımıza daha nezih ortamlar sunabilmek için bu çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Ulaşımın daha kolay sağlanması için de mahallelerimizdeki bağlantı yollarını genişletirken, açılması gereken yolları da ulaşıma açıyoruz.Mahallelerimizde eksik olan yol ve kaldırımları tespit ederek, yenilerini yapıyoruz. İlçemiz yayla turizminin yoğun olarak yaşandığı bir bölge. Yazın nüfusu daha da artan Toroslarımıza layık olduğu hizmeti sunmak için büyük gayret gösteriyoruz” dedi.

İLGİLİ VİDEOLAR