TOROSLAR’DA, FLAMENKO’DAN ANADOLU’YA RÜZGARI ESTİ

1918 İzleme

TOROSLAR’DA, FLAMENKO’DAN ANADOLU’YA RÜZGARI ESTİ

Toroslar Belediyesi’nin ev sahipliğinde; 15’inci Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında sahne alan Anadolu rock müziğinin yeni yıldızı Ekrem Düzgünoğlu, “Flamenko’dan Anadolu’ya” konseri ile Toroslar’da türkülerle dolu bir müzik şöleni yaşattı. 

Toroslar Belediyesi Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen açık hava konserinde;sanatçı Ekrem Düzgünoğlu, türküleri Flamenko ezgileriyle seslendirerek, sergilediği mükemmel performansıyla izleyicilere müzik ziyafeti sundu.

Konserin ardından Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, sanatçı Ekrem Düzgünoğlu ve ekibine geceye sundukları katkılarından dolayı teşekkür ederek birer plaket ve çiçek takdim etti. Düzgünoğlu’da Toroslar’da sahne almaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, sanata ve sanatçıya sunduğu desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya teşekkürlerini ifade etti.

 

Uluslararası Müzik Festivali’nin; Mersin’in, ulusal ve uluslararası alanda tanıtımı açısından büyük önem taşıdığına da dikkat çeken Belediye Başkanı Hamit Tuna, Toroslar Belediyesi olarak festivalin bazı etkinliklerine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, organizasyonda emeği geçen Festival yönetimine de teşekkür etti.

İLGİLİ VİDEOLAR